Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 1466263



*

nr 146 6263


Färglitografi

Gamla stan, 164/360, 42 x 27


Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 13 maj 2002
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
12/5 18:14:42 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi gamla stan grafik litografi litografier litografiskt blad stockholmsmotiv
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:13
  • 7045 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:05
  • 7044 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 200 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 18:16




Ladda ner broschyr